A- A+
Staj Koordinatörü Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcı Vekili Mehmet Emin Şen'in Organizesi ve Katılımı İle Diyarbakır Adliyesinde Stajları Devam Eden Hakim-Savcı adayları İle Birlikte Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Ziyareti Gerçekleştirildi.

Staj Koordinatörü Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcı Vekili Mehmet Emin Şen'in Organizesi ve Katılımı İle stajları devam eden 9. Dönem, 24. Dönem ve 25. Dönem hakim ve savcı adayları ile birlikte Diyarbakır Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ziyareti gerçekleştirilmiştir. Denetimli Serbestlik Müdürü Mustafa ERÇİN tarafından Denetimli Serbestlik Sistemi ile ilgili sunum gerçekleştirilmiş olup sunum sonrası hakim ve savcı adaylarına Müdürlük bünyesinde yer alan büroların tanıtımı yapılarak yürütülen faaliyetler ile ilgili gerekli bilgiler verilmiştir. Elektronik kelepçe ve BİOSİS(BİYOMETRİK İMZA YÖNTEMİ İLE TAKİP SİSTEMİ) sistemi hakkında detaylı bilgilendirme yapılmıştır.

Adres

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü 06659 KIZILAY / ANKARA

Telefon

Özlük İşlemleri : +90 312 414 6340

Sınav İşlemleri : +90 312 414 6308

Faks : +90 312 425 4026

E-Posta

adaylik@adalet.gov.tr

altbilgi
Hâkim-Savcı adaylarına ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, video, doküman, yayınlar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü | 2021 © Tüm Hakları Saklıdır.

Sitemizi Bugün : 0 - Toplam : 0 kişi ziyaret etmiştir. © 2021 - WebPortal