A- A+
Antalya Bölge Adliye Mahkemesi Üyesi Staj Koordinatörü Gündoğan ÖZTÜRK Tarafından Bölge Adliye Mahkemesine Görevlendirilen 24. Dönem Adli Yargı Hâkim ve Savcı Adaylarına Yönelik Faaliyetler Düzenlendi

Antalya Bölge Adliye Mahkemesinde görevlendirilen 24. Dönem adli yargı hakim ve savcı adayları Staj Koordinatörü Bölge Adliye Mahkemesi Üyesi Gündoğan ÖZTÜRK'ün nezaretinde Adalet Komisyonu Başkanı Orhan ÖZDEMİR ve Cumhuriyet Başsavcısı Rıza CAN'ı ziyaret etmişlerdir.

Hakim ve Savcı Adaylarının Staj Verimliliğinin ve Etkinliğinin Artırılması Projesi kapsamında Bölge Adliye Mahkemesi Üyeleri arasından mentörler belirlenerek hâkim ve savcı adayları mentörler ile tanıştırılıp Bölge Adliye Mahkemesi stajları mentörlerinin gözetiminde başlatılmıştır.

Ayrıca Bölge Adliye Mahkemesinde görev yapan Daire Başkanları, Üye Hakimler ve Cumhuriyet Savcıları tarafından her gün öğleden sonra iki ders şeklinde verilecek 8 günlük seminer programı planlanmıştır.

Adres

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü 06659 KIZILAY / ANKARA

Telefon

Özlük İşlemleri : +90 312 414 6340

Sınav İşlemleri : +90 312 414 6308

Faks : +90 312 425 4026

E-Posta

adaylik@adalet.gov.tr

altbilgi
Hâkim-Savcı adaylarına ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, video, doküman, yayınlar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü | 2021 © Tüm Hakları Saklıdır.

Sitemizi Bugün : 0 - Toplam : 0 kişi ziyaret etmiştir. © 2021 - WebPortal