A- A+
Konya Cumhuriyet Başsavcılığı ile Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi İş Birliği ile Konya Adliyesinde Görev Yapan Hâkim ve Savcı Adaylarına "Etkili İletişim, Beden Dili, Öfke Kontrolü ve Stres Yönetimi" Konularında Seminer Düzenlendi

Konya Cumhuriyet Başsavcılığı ile Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi iş birliği ile Konya Adliyesinde görev yapan Adli Yargı Hâkim ve Savcı adaylarına Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından "Etkili İletişim, Beden Dili, Öfke Kontrolü ve Stres Yönetimi" konularında 2 Mart 2021 Salı günü Konya Adliyesi konferans salonunda koronavirüs tedbirleri kapsamında seminer düzenlendi. Seminere Konya Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan SOLMAZ, Konya Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Hasan AY, Staj Koordinatörü Cumhuriyet Başsavcı Vekili İzzet YURTERİ, Konya Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Üyesi Ali EKMEKÇİOĞLU, Akşehir Cumhuriyet Başsavcısı Hazım ASLANCI, Akşehir Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Hasan Hüseyin UYSAL, Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Enderhan KARAKOÇ ile Konya Cumhuriyet Başsavcı Vekilleri katıldı. Seminer kapsamında “Etkili İletişim ve Öfke Kontrolü” konulu eğitim Prof. Dr. Hüseyin ALTUNBAŞ,  “Beden Dili ve Stres Yönetimi” konulu eğitim ise Doç.Dr. İmran ASLAN tarafından verilmiş olup, Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Enderhan KARAKOÇ, Prof. Dr. Hüseyin ALTUNBAŞ ve Doç. Dr. İmran ASLAN’a katkılarından dolayı teşekkür belgesi takdim edildi.

Adres

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü 06659 KIZILAY / ANKARA

Telefon

Özlük İşlemleri : +90 312 414 6340

Sınav İşlemleri : +90 312 414 6308

Faks : +90 312 425 4026

E-Posta

adaylik@adalet.gov.tr

altbilgi
Hâkim-Savcı adaylarına ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, video, doküman, yayınlar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü | 2021 © Tüm Hakları Saklıdır.

Sitemizi Bugün : 0 - Toplam : 0 kişi ziyaret etmiştir. © 2021 - WebPortal