Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

A- A+
Konya Adliyesi ve Konya Bölge Adliye Mahkemesine Çalışma Ziyareti Düzenlendi

Genel Müdürlüğümüzce yürütülen "Hâkim ve Savcı Adaylarının Staj Verimliliğinin ve Etkinliğinin Arttırılması Projesi" kapsamında 1-2 Kasım 2021 tarihlerinde Konya Adliyesi ve Konya Bölge Adliye Mahkemesine çalışma ziyareti düzenlenmiştir. Ziyaret kapsamında Konya Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Ramazan SOLMAZ, Konya Adli Yargı İlk Derece Adalet Komisyonu Başkanı Sayın Hasan AY, Konya Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Abdullah GÜNDÜZ ve Konya Bölge Adliye Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Mevlüt GÜLBUDAK'a nezaket ziyaretinde bulunarak proje hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Konya Adliyesi ve Konya Bölge Adliye Mahkemesinde görev yapan hâkim ve savcılara proje tanıtımı yapılarak mentör olmaları konusunda teşvik edilmiştir. Ayrıca Konya Adliyesinde görev yapan hâkim ve savcı adaylarımızla bir araya gelinerek staj üzerine söyleşi gerçekleştirilmiştir.

Çalışma ziyaretinde, Personel Genel Müdürlüğü Tetkik Hâkimleri Ümmügülsüm GÖK ve Derya TOSUN ENGİN'e, Proje Yerleşik Eşleştirme Danışmanı İspanyol Kıdemli Hâkim Sayın Juan Carlos da Silva OCHOA,  Barcelona İstinaf Mahkemesi Kıdemli Hâkimi Sayın Jorge Obach Martinez ve Malaga İlk Derece Mahkemesi Kıdemli Hâkimi Sayın Julian Cabrero eşlik etmişlerdir.

Adres

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü 06659 KIZILAY / ANKARA

Telefon

Özlük İşlemleri : +90 312 414 6340

Sınav İşlemleri : +90 312 414 6308

Faks : +90 312 425 4026

E-Posta

adaylik@adalet.gov.tr

altbilgi
Hâkim-Savcı adaylarına ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, video, doküman, yayınlar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü | 2021 © Tüm Hakları Saklıdır.

Sitemizi Bugün : 0 - Toplam : 0 kişi ziyaret etmiştir. © 2021