Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

A- A+
İstanbul Anadolu Adliyesi ve İstanbul Bölge Adliye Mahkemesine Çalışma Ziyareti Düzenlendi

Genel Müdürlüğümüzce yürütülen "Hâkim ve Savcı Adaylarının Staj Verimliliğinin ve Etkinliğinin Arttırılması Projesi" kapsamında 8-9 Kasım 2021 tarihlerinde İstanbul Anadolu Adliyesi ve İstanbul Bölge Adliye Mahkemesine çalışma ziyareti düzenlenmiştir. 

Ziyaret kapsamında İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcı Vekilleri Sayın Cumali KARAKÜTÜK ve Sayın Önder YAMAN, İstanbul Anadolu Adli Yargı İlk Derece Adalet Komisyonu Başkanı Sayın Bekir ALTUN, İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Metin SARIHAN ve İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Sayın Murat BOYLU'ya nezaket ziyaretinde bulunularak proje hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

İstanbul Anadolu Adliyesi Staj Koordinatörü Cumhuriyet Başsavcı Vekili Önder YAMAN ve İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi Staj Koordinatörü Üye Muhammet Okan YÜZER'in katılımı ile İstanbul Anadolu Adliyesi ve İstanbul Bölge Adliye Mahkemesinde görev yapan hâkim ve savcılar ile bir araya gelinerek proje tanıtımı yapılmış ve mentör olmaları konusunda teşvik edilmiştir. 

Gerçekleştirilen çalışma ziyaretlerinde, Personel Genel Müdürlüğü Tetkik Hâkimleri Ümmügülsüm GÖK ve Derya TOSUN ENGİN'e, Proje Yerleşik Eşleştirme Danışmanı İspanyol Kıdemli Hâkim Sayın Juan Carlos da Silva OCHOA, İspanya Adalet Akademisi Başkan Yardımcısı Clara CARULLA ve İspanya Hâkim Adayları Genel Staj Koordinatörü Roberto ALONSO eşlik etmişlerdir.

Adres

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü 06659 KIZILAY / ANKARA

Telefon

Özlük İşlemleri : +90 312 414 6340

Sınav İşlemleri : +90 312 414 6308

Faks : +90 312 425 4026

E-Posta

adaylik@adalet.gov.tr

altbilgi
Hâkim-Savcı adaylarına ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, video, doküman, yayınlar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü | 2021 © Tüm Hakları Saklıdır.

Sitemizi Bugün : 0 - Toplam : 0 kişi ziyaret etmiştir. © 2021