Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

A- A+
Balıkesir Adliyesi Staj Koordinatörü Asliye Ticaret Mahkemesi Başkanı Turgut GÖK’ün Organizesi ve Katılımı ile Balıkesir Adliyesinde Staj Yapan Hâkim ve Savcı Adaylarına Yönelik Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğüne Ziyaret Düzenlendi

Balıkesir Adliyesi Staj Koordinatörü Asliye Ticaret Mahkemesi Başkanı Turgut GÖK’ün organizesi ve katılımı ile Balıkesir Adliyesinde staj yapan hâkim ve savcı adaylarına yönelik 05.01.2024 tarihinde Adli Tıp Uzmanı Dr. Ferat BURAN'ın da nezaretinde Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğüne ziyaret düzenlenmiştir. Ziyarette Olay yeri İnceleme Büro Amirliği(Ekipler), Adli Görüntüleme Büro Amirliği, Kimlik Tespit Büro Amirliği, Delil Muhafaza Büro Amirliği, Parmak İzi Geliştirme Laboratuvar Büro Amirliği, Bomba İmha Büro Amirliği ziyaret edilerek Birim amirleri ve çalışanları tarafından bilgilendirme toplantısı yapılmıştır.

Adres

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü 06659 KIZILAY / ANKARA

Telefon

Özlük İşlemleri : +90 312 414 6340

Sınav İşlemleri : +90 312 414 6308

Faks : +90 312 425 4026

E-Posta

adaylik@adalet.gov.tr

altbilgi
Hâkim-Savcı adaylarına ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, video, doküman, yayınlar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü | 2021 © Tüm Hakları Saklıdır.

Sitemizi Bugün : 0 - Toplam : 0 kişi ziyaret etmiştir. © 2021