Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

A- A+
Aydın Adliyesi Staj Koordinatörü Hâkim Ali Rıza AKKEYİK'in Organizesi ve Katılımı ile Aydın Adliyesinde Staj Yapan Hâkim ve Savcı Adaylarına Yönelik Bir Dizi Faaliyet Düzenlendi

Aydın Adliyesi Staj Koordinatörü Hâkim Ali Rıza AKKEYİK'in organizesi ve katılımı ile Aydın Adliyesinde staj yapan 28. dönem adli yargı hâkim ve savcı adaylarına yönelik:

Aydın Adliyesi Staj Koordinatörü Hâkim Ali Rıza AKKEYİK tarafından tanışma ve staj dönemine ilişkin bilgilendirme toplantısı yapılmış, yargı etiği konulu seminer verilmiştir,

Aydın Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ulvi YILMAZ, Adalet Komisyonu Başkanı Önder Kürşat MUTLU ve Aydın Barosu Başkanı Anıl YETİŞKİN’e makamlarında ziyaret düzenlenmiştir.

Aydın Açık Cezaevi, Aydın E Tipi Kapalı Cezaevine ve Aydın Denetimli serbestlik Müdürlüğüne ziyaret düzenlenmiş, kurum müdürleri tarafından adaylara sunum ve bilgilendirme yapılmıştır.

Aydın Adli Tıp Kurumuna ziyaret düzenlenmiş, adli tıp kurumu hakkında adaylara sunum yapılmış, ardından otopsi İşlemine katılmışlardır.

Aydın Emniyet Müdürlüğü bünyesinde yer alan; Asayiş Şube Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Narkotik Şube Müdürlüğü, Olay Yeri İnceleme ve Kimlik Tespit Şube Müdürlüğü ve Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ziyaret edilmiş ve adaylara sunum yapılmıştır.

Aydın Çocuk İzleme Merkezi ziyaret edilmiştir, adaylara burada sunum yapılmıştır.

Aydın Söke Jandarma Kriminal Daire Başkanlığı ziyaret edilmiş, Kriminal Daire Başkanlığı bünyesinde yer alan; Parmak İzi ve Avuç İzi İnceleme Laboratuvarı, Balistik İnceleme Laboratuvarı, El Yazısı ve Doküman İnceleme Laboratuvarı, Narkotik ve Psikotrop Madde Analizleri İnceleme Laboratuvarı, İz İnceleme Laboratuvarı ve Görüntü İnceleme Laboratuvarları'nın görev ve sorumluluklarına ilişkin açıklamalar yapılmış, örnek olay ve örnek numuneler üzerinden bahse konu laboratuvarların işlemleri uygulamalı olarak anlatılmıştır.

Adres

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü 06659 KIZILAY / ANKARA

Telefon

Özlük İşlemleri : +90 312 414 6340

Sınav İşlemleri : +90 312 414 6308

Faks : +90 312 425 4026

E-Posta

adaylik@adalet.gov.tr

altbilgi
Hâkim-Savcı adaylarına ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, video, doküman, yayınlar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü | 2021 © Tüm Hakları Saklıdır.

Sitemizi Bugün : 0 - Toplam : 0 kişi ziyaret etmiştir. © 2021