Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

A- A+
Akşehir Adliyesi Staj Koordinatörü Cumhuriyet Savcısı Umut SARIKAHYA’nın Organizesi ve Katılımı ile Ahşehir Adliyesinde Staj Yapan Hâkim ve Savcı Adaylarına Yönelik Dış Kurum Ziyaretleri Düzenlendi

Akşehir Adliyesi Staj Koordinatörü Cumhuriyet Savcısı Umut SARIKAHYA’nın organizesi ve katılımı ile Akşehir Adliyesinde staj yapan hâkim ve savcı adaylarına yönelik 04.01.2024 günü Cumhuriyet Savcısı Ahmet Emirhan DOĞAN eşliğinde Akşehir İlçe Jandarma Komutanlığı ziyaret edilmiş, genel işleyiş hakkında bilgi alınıp, birimler gezilmiş; nezarethane, adli emanet tabanca deposu, güvenlik kamera odası, ifade alma odaları denetimine katılımları sağlanmıştır.

Aynı gün Akşehir 2. Noterliği ziyaret edilmiş, genel işleyiş, çalışma usulleri hakkında bilgi alınıp; yevmiye defterleri, kasa, kdv beyanları, gider defteri vb. hususlarda denetime katılımları sağlanmıştır.

Adres

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü 06659 KIZILAY / ANKARA

Telefon

Özlük İşlemleri : +90 312 414 6340

Sınav İşlemleri : +90 312 414 6308

Faks : +90 312 425 4026

E-Posta

adaylik@adalet.gov.tr

altbilgi
Hâkim-Savcı adaylarına ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, video, doküman, yayınlar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü | 2021 © Tüm Hakları Saklıdır.

Sitemizi Bugün : 0 - Toplam : 0 kişi ziyaret etmiştir. © 2021