A- A+
Adana Adliyesinde Hâkim ve Savcı Adayları Staj Merkezi Oluşturuldu

Genel Müdürlüğümüzce yürütülen Hakim ve Savcı Adaylarının Staj Verimliliğinin ve Etkinliğinin Artırılması Projesi kapsamında Adana Adliyesi Cumhuriyet Başsavcılığınca Adana Adliyesinde Hâkim ve Savcı Adayları Staj Merkezi oluşturuldu. Söz konusu merkezde hâkim ve savcı adayları için UYAP bağlantılı bilgisayarların bulunduğu çalışma ve dinlenme odası, çeşitli etkinlik, seminer ve eğitimlerde kullanılmak üzere toplantı salonu, kurgusal duruşmaların yapılabileceği bir duruşma salonu ile koordinatör ve mentör odaları yapıldı.

Adana Adliyesi yeni hizmet binasında E blokta yaklaşık 400 metrekarelik bir kısma yapılan Hakim Savcı Adayları Staj Eğitim Merkezinde ilk olarak Staj Koordinatörü Adana Cumhuriyet Başsavcı Vekili Musa ÜNEL Adana Adliyesinde göreve yeni başlayan 26. Dönem adli yargı hâkim ve savcı adaylarına yönelik tanışma toplantısı düzenledi. Toplantı sonrası adaylar ile birlikte Adana Cumhuriyet Başsavcısı Bilal GÜMÜŞ ve Adana Adliyesi İlk Derece Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Ali ÇOLAK'a ziyaret gerçekleştirdi.

Adres

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü 06659 KIZILAY / ANKARA

Telefon

Özlük İşlemleri : +90 312 414 6340

Sınav İşlemleri : +90 312 414 6308

Faks : +90 312 425 4026

E-Posta

adaylik@adalet.gov.tr

altbilgi
Hâkim-Savcı adaylarına ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, video, doküman, yayınlar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü | 2021 © Tüm Hakları Saklıdır.

Sitemizi Bugün : 0 - Toplam : 0 kişi ziyaret etmiştir. © 2021 - WebPortal