A- A+
Adana Cumhuriyet Başsavcısı Bilal GÜMÜŞ, Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Ali ÇOLAK ve Staj Koordinatörü Hâkim Ayla YALÇINÖZ ŞAHİN Tarafından Adana Adliyesinde Görev Yapan 25. Dönem Adli Yargı Hâkim ve Savcı Adaylarına Yönelik Faaliyetler Düzenlendi

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğümüzce yürütülen Hakim ve Savcı Adaylarının Staj Verimliliğinin ve Etkinliğinin Artırılması Projesi kapsamında Adana Adliyesinde görev yapan 25. Dönem adli yargı hâkim ve savcı adaylarının daha etkin ve verimli çalışabilmeleri için oluşturulan çalışma salonuna UYAP bağlantısı bulunan 4 adet bilgisayar kuruldu. Genel Müdürlüğümüzce hazırlanan “UYAP Ekranları Kullanım Kılavuzu”ndan da faydalanarak, adayların şifreleri ile UYAP’a giriş yapmaları sağlandı.

Adana Cumhuriyet Başsavcısı Bilal GÜMÜŞ, Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Ali ÇOLAK, Staj Koordinatörü Hâkim Ayla YALÇINÖZ ŞAHİN ile mentör hâkim ve savcıların da katılımıyla 25. Dönem hâkim ve savcı adaylarıyla tanıtım ve sohbet toplantısı yapıldı. Ayrıca toplantıda 18.01.2021 tarihinden itibaren haftalık olarak eğitimler yapılacağına ve eğitim programlarına Cumhuriyet Başsavcılığı işlemlerinin anlatılmasıyla başlanacağına değinildi.

Adana Adliyesi tarafından oluşturulan eğitim programına erişmek için TIKLAYINIZ.

Adres

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü 06659 KIZILAY / ANKARA

Telefon

Özlük İşlemleri : +90 312 414 6340

Sınav İşlemleri : +90 312 414 6308

Faks : +90 312 425 4026

E-Posta

adaylik@adalet.gov.tr

altbilgi
Hâkim-Savcı adaylarına ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, video, doküman, yayınlar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü | 2021 © Tüm Hakları Saklıdır.

Sitemizi Bugün : 0 - Toplam : 0 kişi ziyaret etmiştir. © 2021 - WebPortal