A- A+
Staj Koordinatörü Antalya Cumhuriyet Başsavcı Vekili Hakan YÜKSEL'in Organizesi İle Antalya Adliyesinde Görev Yapan 9. Dönem Avukatlık Adli Yargı Savcı Adaylarına Yönelik Cumhuriyet Savcısı Cengiz GÜLER refakatinde Cezaevi Ziyaretleri Gerçekleştirildi

Hâkim ve Savcı Adaylarının Staj Verimliliğinin ve Etkinliğinin Artırılması Projesi kapsamında Antalya Adliyesinde görevli hâkim ve savcı adaylarının eğitimine yönelik olarak 9. Dönem Avukatlıktan Geçme  Savcı Adaylarının staj verimliliğini artırmak amacıyla Staj Koordinatörü Cumhuriyet Başsavcı Vekili Hakan YÜKSEL'in organizesi ile Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı Ceza İnfaz Kurumları Cumhuriyet Savcılığı Bürosu Cumhuriyet Savcısı Cengiz GÜLER refakatinde ceza infaz kurumlarının iş ve işlemlerinin yerinde tespiti ile uygulamalı olarak görmeleri için Antalya L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu ile Antalya E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna ziyaretler düzenlendi.

Adres

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü 06659 KIZILAY / ANKARA

Telefon

Özlük İşlemleri : +90 312 414 6340

Sınav İşlemleri : +90 312 414 6308

Faks : +90 312 425 4026

E-Posta

adaylik@adalet.gov.tr

altbilgi
Hâkim-Savcı adaylarına ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, video, doküman, yayınlar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü | 2021 © Tüm Hakları Saklıdır.

Sitemizi Bugün : 0 - Toplam : 0 kişi ziyaret etmiştir. © 2021 - WebPortal