A- A+
İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı ile Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü Arasında Hâkim ve Savcı Adaylarının Yabancı Dil Eğitimi Almalarına Dair Protokol İmzalandı

Hâkim ve savcı adaylarının kişisel, mesleki ve yönetsel niteliklerinin geliştirilmesi amacıyla yabancı dil eğitimi almaları için İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı ile Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü arasında İzmir Adliyesinde görev yapan hâkim ve savcı adaylarına yönelik olarak 19.01.2021 tarihli protokol İzmir Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Erkut GÜRE ve Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nükhet HOTAR arasında imzalandı.

Protokolün imzalanmasının akabinde Staj Koordinatörü Cumhuriyet Başsavcı Vekili Barış DUMAN'ın organizesi ile İzmir Adliyesinde görevli hâkim ve savcı adaylarına, adliyede ayrılan salonda, mesai saati sonrasında, Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürlüğünde görevli öğretim elemanı tarafından sertifikalı yabancı dil (ingilizce) kursu verilmeye başlandı.

Adres

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü 06659 KIZILAY / ANKARA

Telefon

Özlük İşlemleri : +90 312 414 6340

Sınav İşlemleri : +90 312 414 6308

Faks : +90 312 425 4026

E-Posta

adaylik@adalet.gov.tr

altbilgi
Hâkim-Savcı adaylarına ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, video, doküman, yayınlar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü | 2021 © Tüm Hakları Saklıdır.

Sitemizi Bugün : 0 - Toplam : 0 kişi ziyaret etmiştir. © 2021 - WebPortal