A- A+
Pilot Adliyelerimizde Görev Yapan 24. ve 9. Dönem Hâkim ve Savcı Adaylarımıza Hukuki Konularda Uluslararası Adli İş Birliği Konusunda Uluslararası Katılımlı Çevrim İçi Eğitim Gerçekleştirildi

        Hâkim ve Savcı Adaylarının Staj Verimliliğinin ve Etkinliğinin Artırılması Projesi kapsamında Ankara, Ankara Batı, Antalya, Bursa, Erzurum, Gaziantep, İstanbul Anadolu, İzmir, Konya ve Samsun Adliyelerinde görev yapan toplam 562 hâkim ve savcı adayımıza Hukuki Konularda Uluslararası Adli İş Birliği konusunda Genel Müdürlüğümüz Daire Başkanı Faruk GÖKÇE ve Tetkik Hâkimleri İsmail DOĞAN, Derya TOSUN ENGİN ve Ümmügülsüm GÖK'ün moderatörlüğünde, Türkiye'deki iç hukuk uygulaması bakımından Adalet Bakanlığı Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Tetkik Hâkimi Abdullah ÖMEROĞLU ve İspanyol uzmanlar Fracisco de Paula PUİG (Kıdemli Hakim, Zaragoza Asliye Hukuk Mahkemesi, İspanya) ve Jesus Angel SUÁREZ (Kıdemli Hakim, İstinaf Mahkemesi, İspanya) tarafından çevrim içi eğitimler verilmiştir.

Hukuki Konularda Uluslararası Adli İş Birliği konusundaki eğitim modülüne ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Hukuki Konularda Uluslararası Adli İş Birliği eğitimi giriş sunumuna ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Hukuki Konularda Uluslararası Adli İş Birliği eğitimi aile davaları sunumuna ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Adres

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü 06659 KIZILAY / ANKARA

Telefon

Özlük İşlemleri : +90 312 414 6340

Sınav İşlemleri : +90 312 414 6308

Faks : +90 312 425 4026

E-Posta

adaylik@adalet.gov.tr

altbilgi
Hâkim-Savcı adaylarına ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, video, doküman, yayınlar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü | 2021 © Tüm Hakları Saklıdır.

Sitemizi Bugün : 0 - Toplam : 0 kişi ziyaret etmiştir. © 2021 - WebPortal