A- A+
Staj Koordinatörü İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcı Vekili Önder YAMAN'ın Organizesi ve İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcısı İsmail UÇAR ve Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Bekir ALTUN'un Katılımları ile İstanbul Anadolu Adliyesinde Görev Yapan 9. Dönem Hâkim ve Savcı Adaylarına Yönelik Kurgusal Duruşmalar Düzenlendi

Genel Müdürlüğümüzce yürütülen Hâkim ve Savcı Adaylarının Staj Verimliliğinin ve Etkinliğinin Artırılması Projesi kapsamında İstanbul Anadolu Adliyesinde stajlarına devam eden 9. dönem avukatlık mesleğinden hâkim ve savcı adayları 26 Şubat 2021 tarihinde, saat 10:00 ve 14:00’de İstanbul Anadolu Adliyesinde stajyerler için oluşturulan duruşma salonunda kurgusal duruşma gerçekleştirdi.

Duruşmalara İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcısı İsmail UÇAR, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Bekir ALTUN, Adli Yargı Adalet Komisyonu Üyesi Nihat ZİNCİRLİ, Staj Koordinatörü Cumhuriyet Başsavcı Vekili Önder YAMAN, Mentör Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Ozan MUTLU katıldı. Uyuşturucu Madde Ticareti Yapma veya Sağlama ve Yağma suçlarına ilişkin duruşmalar sonunda adaylar katılımcılardan tam not aldı. Önümüzdeki günlerde diğer dönemlerdeki adayların da kurgusal duruşmalar yapacağı belirtildi.

Adres

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü 06659 KIZILAY / ANKARA

Telefon

Özlük İşlemleri : +90 312 414 6340

Sınav İşlemleri : +90 312 414 6308

Faks : +90 312 425 4026

E-Posta

adaylik@adalet.gov.tr

altbilgi
Hâkim-Savcı adaylarına ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, video, doküman, yayınlar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü | 2021 © Tüm Hakları Saklıdır.

Sitemizi Bugün : 0 - Toplam : 0 kişi ziyaret etmiştir. © 2021 - WebPortal